Vyhledávání odposlechů a monitorovacích zařízení

Divize Detektivní služby poskytuje klientům služby v oblasti vyhledávání odposlechů, vyhledávání sledovacích zařízení (monitorování pohybu) a vyhledávání kamer. Využíváme profesionálních technických zařízení určených k vyhledávání odposlechů, sledovacích zařízení a kamer. Naše divize Detektivní služby také v rámci vyhledávání monitorovacích zařízení nabízí vyhledání těchto zařízení v rámci výpočetní techniky.


Druhy prohlídek:

„STANDARD“

Prohlídka je zaměřena na zcela základní vyhledání aktivních odposlechových prostředků a kamerových systémů, které se v praxi nacházejí nejčastěji, jsou běžně k dostání na trhu a jejich instalace bývá poměrně rychlá a jednoduchá. Hlavním cílem prohlídky je nalézt skryté radiově vysílající odposlechy v co nejkratším časovém úseku a seznámit klienta s reálnou hrozbou odposlechových metod a možnostmi komplexnějších služeb, které nabízíme. Účinnost prohlídky je cca 70-80% všech možných prostředků.

„KOMPLET“

Prohlídka je zaměřena pro náročnější klienty, kteří nechtějí nic ponechat náhodě. Oproti základní prohlídce dochází navíc ke kontrole stavebních prvků a vybavení místnosti pomocí detektoru nelineárních přechodů. Prohlídkou nalezneme veškerá odposlechová zařízení AKTIVNÍ, NEAKTIVNÍ a kamerové systémy. Touto prohlídkou jsme schopni odhalit až 99% všech možných prostředků.

„CARS“

Bezpečnostní prohlídka vozidel je realizována s cílem zamezit nepovolenému sledování polohy, dálkovému odposlechu nebo skrytému záznamu rozhovorů v interiéru vozidla. Vozidlo je ve většině případů hlavním dopravním prostředkem svého majitele a stává se místem častých telefonických a osobních rozhovorů nebo rychlých schůzek. Z těchto důvodů je oblíbeným a doporučovaným cílem instalace techniky pro získání informací.


Ukázka techniky

RFDS-4 DETEKČNÍ SADA

Protiodposlechová detekční a vyhledávací souprava v kompaktním kufříku; obsahuje profesionální detektor RFD 5 s množstvím příslušenství; citlivý detektor vysokofrekvenčního pole; velký kmitočtový a dynamický rozsah; detekce v rozsahu 0,5 MHz až 25 Ghz; rychlé vyhledání bezdrátového mikrofonu (štěnice) nebo bezdrátové skryté kamery; odhalení dálkového odposlechu prováděného pomocí mobilního telefonu


Detektor nelineárních přechodů Lornet 36

Nelineární plošný detektor Lornet36 elektronických zařízení obsahujících polovodičové prvky, jako jsou odposlouchávací zařízení, mikrofony, zesilovače, audio-nahrávací zařízení, dálkové ovládácí zařízení atd.


Kontaktujte nás vždy mimo prostor, kde máte podezření, že je užita odposlechová technika!!!!!!!